NUTRİWAY/NUTRİLİTE YAŞAM TARZI,BESLEYİCİLER VE BİTKİSELLER

TEMİN ETMEK İÇİN BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

MAİL: isfirsativekariyer@gmail.com

NUTRIWAY Omega 3

Atlas Okyanusu’ nun derin, soğuk sularından çıkarılan balıklar Omega-3 yağ asitleri yönünden zengindir. Bilindiği gibi, Omega-3 yağ asitleri vücut tarafından üretilemediği için beslenme yoluyla alınması gerekir. Omega-3 Complex’in  iki aktif bileşeni EPA   ( Ekosapentaenoik asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik asit) ’dir. Tipik beslenme rejimi düşük balık tüketimi nedeniyle Omega-3 yağ asitleri yönünden zayıf olduğu için, NUTRIWAY Omega-3 Complex bu değerli yağ asitlerini beslenmenize eklemeniz için uygun bir seçenektir. 

  •   Bir kapsül 180 mg EPA (Ekosapentaenoik asit) ve 120 mg (Dokosaheksaenoik asit) sağlar.
  •    Yapay renklendirici, tatlandırıcı veya koruyucu madde yoktur.
NUTRIWAY Multi Fiber

NUTRIWAY Multi-Fiber, 10 doğal kaynaktan oluşan, mükemmel bir konsantre lif gıda destek ürünüdür. Bu eşsiz kaynaklardan biri, açerola kirazından elde edilen ve Nutrilite'ın Kaliforniya Lakeview tesislerinde konsantre haline getirilen özgün açerola lifidir. Bu nefis tabletler elma püresi ve portakalla doğal olarak tatlandırılmıştır.Bağırsak tembelliği için önerilir.

 

PROTEIN POWDER

Protein vücudumuzdaki her hücrenin  temelini oluşturur. Kasların, kanın ve  diğer hücresel yapıların ortaya çıkması  için ve vücudumuzun onarılması, bakımı  ve büyümesi için proteine ihtiyacımız  vardır.  Protein, amino asitlerden meydana gelir.  Bu amino asitlerin dokuzu esensiyal  kabul edilir, yani bunlar beslenmemizde  yer almak zorundadır, çünkü  vücudumuz bunları üretemez.  Vücudumuzun diğer amino asitlere de  ihtiyacı vardır, fakat vücudumuz bunları  üretebilir. Bunlara temel olmayan amino  asitler adı verilir.  Özellikle beslenme alışkanlığınız tipik  modern, hızlı bir yaşam tarzı  şeklindeyse, esensiyal ve esensiyal  olmayan amino asitlerin değişken  karışımı, beslenmede doğru denge  kurmayı zorlaştırır.NUTRIWAY™ Protein tozu, dengeli  miktarlarda dokuz temel ve onbir temel  olmayan amino asit sağlayan yüksek  kalitede protein içerir. Ürün soya bazlı  bir ürünün ek yararlarıyla doğal, düşük  yağlı protein sağlar. 

 

NUTRIWAYBilberry with Lutein

Şimdi NUTRIWAY™ markasi  yaban mersini ve kadife çiçeği özü ile DHA’dan (decosahexaeonic acid: palmitik asit)  oluşan özgün formüllü NUTRIWAY Luteinli Yaban Mersini ürününü sunuyor.  Bu güçlü kombinasyonun ne kadar iyi çalıştığına bakın...Yaban Mersini  Yaban mersininin değeri, yüzyıllardan  beri besleyici bir gıda ve yenilebilir  yabani bir lezzet olarak bilinmektedir.  Modern bilim de, bitkisel bir beslenme  ve destek ürünü olarak yaban mersininin  değerini doğrulamıştır. Yaban mersini  görme gücünü ve gece görüşünü  olumlu şekilde etkiler. Araştırmalar,  standart yaban mersini özünün düzenli  olarak alınması durumunda gözün  arkasındaki retinanin karanliğa ve parlak  ışığa daha çabuk uyum sağlamasına  yardımcı oldugunu göstermiştir. Yaban  mersini özü gözün işiga ve karanliga  uyum sağlamasina yardim etmesi için  gerekli mor bir pigment olan rodopsin  maddesinin yenilenme hizinin artmasini  saglar.DHA  DHA gözde yüksek yogunlukta bulunur  ve saglikli göz dokusunun gelişmesinde  rol oynayabilir. Vücuda ton baligi yagi  gibi diş kaynaklardan alinmasi gereken  esensiyal bir yag asididir.  DHA, retinal gelişme ve cilt sagligindaki  rolü nedeniyle fizyolojik yönden de  önemlidir. DHA, hücre zari yapisindaki  ve iltihaplanma sürecindeki rolü  nedeniyle önemli bir biyolojik  moleküldür.  Araştirma, düşük DHA düzeylerinin  vücut yapisi, bellek kaybi, görüş  keskinligi ve nörolojik koşullarla  baglantili oldugunu göstermiştir.Lutein  Lutein, gözler, cilt ve kalp damar sagligi  üzerinde faydalari olan bir  antioksidandir. Retina içinde küçük bir  bölge olan makulada yüksek yogunlukta  bulunur. Oksitlenme ve serbest radikal  hasarlarina karşi antioksidan koruma  saglar. Lutein, göz sağlığının  desteklenmesinde önemli rol oynar.

 

NUTRIWAY - CLA 500

NUTRIWAY CLA 500'nin (Konjüge Linoeik Asit) vücut bütünlüğü üzerinde etkisi olduğu, bilim adamları tarafindan son yıllarda fark edilmiştir. Çalışmalar, CLA'nin kas/yağ oranını geliştirerek vücut şekli üzerinde etkili olabilecegini göstermiştir. Özellikle kemer bölgesinde ki vücut yağını kasa çevirerek kalp riskini düşürür.En iyi sonucu almak için CLA'nin iyi bir beslenme ve egzersiz programı beraberinde kullanılması tavsiye edilir.

 

NUTRIWAY Ekinezya

NUTRIWAY Echinacea bu bitkinin üç formunu bünyesinde birleştirir. Bu amaçla olgunluk dönemlerinde taze bitki ve kökler patentli bir yöntemle titizlikle işlenerek eşsiz bir formül elde edilir.

Soğukalgınlığı,grip,nezle yada enfeksyonlarda tedavi edici özelliği bulunmaktadır.

 

NUTRIWAY Garlic

NUTRIWAY Garlic... sarımsak tabletleri.  Bu ürün sayesinde nefesiniz sarımsak kokmadan,  sarımsağın faydalarından yararlanacaksınız.  Sarımsak yüzyıllardan beri herkes  tarafından bilinen vücutta dolaşıma olan  yararlari ve vücut direncini geliştirme özellikleri  de dahil olmak üzere bir çok faydasi  nedeniyle tüketilmektedir.  Bir kültür bitkisi olarak sarimsak keskin bir  kokusu olmasina karşin mükemmel anti  mikrobik özelliklere sahiptir. Sarimsak  inanilmaz çeşitlilikte ve sayida bulaşici  organizmayi (örnegin toprak parazitleri ve  bitki mantarlari) durdurmaktadir. Bir  beslenme destek ürünü olarak alindigi  zaman, bu dogal savunma vücudun  direncini geliştirmekte önemli bir rol  oynayabilmektedir.

 

NUTRIWAY Glucosamine with Boswellia

Belirli bir süre her gün belirli bir dozda alınan
glucosamine, eklemlerin güçlü kalmasına, normal
eklem işlevlerinin ve hareketliliğinin desteklenmesine
ve kıkırdakların onarılmasına yardımcı olur.Her insan, vücudunda belirli bir miktar glucosamine üretir.
İnsan yaşlandıkça vücut yeterli glucosamine üretme
yeteneğini kaybeder. Bu nedenle ağırlık taşıyan (kalçalar,
dizler ve eller gibi) eklemlerdeki kıkırdaklar parçalanır, sonra
sertleşir ve kemik çıkıntıları oluşur, bu da eklem hareketlerini
sınırlar ve rahatsızlık yaratır.

Bu özgün NUTRIWAY formülünün içerdikleri:
• Benzersiz glucosamine-hidroklorür(alkolsüz yöntemle karidesten çıkarılır) ile bir Hint bitkisi olan
boswellia’dan türetilen bitki özü harmanı, bağ dokusunun
ve kemik yapısının desteklenmesine yardımcı olabilir.
• Doğal bir C vitamini kaynağı olan ve fito-besleyiciler
içeren özgün NUTRIWAY Acerola Konsantresi ve C
vitaminin etkilerini artıran ve zenginleştiren narenciye özü.

 

Nutriway Siberian Ginseng with gingko biloba

Sibirya ginsengi, ginkgo biloba ve schisandra böğürtleni özütü içeren bir beslenme destek ürünü. NUTRIWAY Ginkgo Biloba'lı Sibirya Ginsengi, özgün NUTRILITE Acerola Konsantresi içeren özgün bir NUTRIWAY bitkisel formülüdür.

Gençlik iksiri

tosinlerden arınma

unutkanlık ve konsantrasyon bozukluğu için

Yorgunluk ,uyku bozukluğu için

Stres,depresyon ve dahası......

 

NUTRIWAY™ Saw Palmetto ve Nettle Root Özü

Erkekler için tasarlanan bu özel NUTRIWAY formülü Saw Palmetto (cüce palmiye) ve Isırgan otu özlerinin eşsiz karışımını sağlar. Ayrıca bal kabağı çekirdeği yağı ve portakaldan elde edilen biyoflavonoid konsantresi içerir. Bu ürün,  bilim adamlarımız   ve saygın botanik uzmanlarının  ortak çalışmaları ile geliştirilmiştir.

Bu bitkilerin, 40 yaş üzeri erkeklerin  prostat sağlığını desteklediği bilinmektedir.

Ekstra fayda ve antioksidan koruma için NUTRIWAY Sitrus Bioflavonoid Konsantresi içerir.

Antioksidan korumaya yardımcı olan karışık karotenoidler içerir.

Yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu maddeler eklenmemiştir.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !